باران گیر و سایه بان

برای جلوگیری از ورود نور مزاحم و باران به ساختمان از طریق پنجره ها از بارانگیر و سایبان استفاده می گردد.بارانگیر و سایبان های پلی کربناتی جایگزین مناسبی برای

بارانگیر های فایبر گلس و آهنی گذشته می باشند. بارانگیر و سایبان های طلقی علاوه بر داشتن استحکام زیادتر دارای زیبایی بیشتر و وزن کمتر می باشند.

بارانگیر و سایبان پنجره یا درب از جنس پلاستیک فشرده می باشند و نشکن محسوب مشوند و در برابر نور آفتاب و باد و باران از خود تغییر رنگ و فرسایش ایجاد نمی کنند.

در پوشش پنجره توسط بارانگیر و سایبان آبندی به صورت صد در صد انجام می پذیرد و نوری که مد نظر شما می باشد از طریق رنگ بندی ورق بارانگیر وسایبان قابل تعریف

می باشد.

بارانگیر و سایبان پلی کربناتی متشکل شده است از :پایه یا براکت که در دریوار توسط رول بولت پیچ می شوند و ورق پلی کربنات که در بین دو پایه جهت پوشش پنجره قرار

می گیرد و زهوار های مخصوص که در دو طرف بارانگیر و سایبان قرار می گیرن تا ورق پلی کربنات را نگه داشته و آبندی کار را تضمین نمایند.

بارانگیر پنجره و سایبان در جلو آمدگی های80,100,150قابل دسترسی می باشند ودر احداث در طول کار هیچ گونه محدودیتی را ندارند.

برای احداث بارانگیر و سایبان پل کربنات باید نهایتا در هر متر یک عدد پایه نصب شود تا اصطلاحا از شکم دادن ورق با سمت پایین جلوگیری گردد.

برای تعیین قیمت بارانگیر و سایبان پنجره می توانید با مشاوران شرکت پوشش سقف در تماس باشید.

تماس با شرکت پوشش سقف

 

 

 

7 دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme