نورگیر حبابی (کوپل)

یکی از مصالح جدید که برای پوشش سقف به کارگیری می شود نورگیر حبابی یا نورگیر کوپل است.نورگیر حبابی برای پوشش سقف هر مکانی که نیاز به سقف نورگیر دارد

کاربرد دارد و جایگزین مناسبی یرای سقف های قدیمی همانند ایرانیت و ورق های فایبر گلاس می باشد.

نورگیر حبابی از سه جز تشکیل شده است.1:حباب اکرلیک2:پایه فایبر گلاس3:المان های اتصال و بازشو

 سطح نورگیر حبابی گنبدی شکل است :

به این دلیل که در مواقع ریزش باران آب و نوسانات جوی بر روی نورگیر حبابی جمع نشود و همچنین  صدای بارانی که بر روی نورگیر حبابی برخورد می کند بر خلاف سقف

نورگیر پلی کربنات  پخش شود و به داخل انتقال نیابد.نورگیر حبابی دارای 18 سایز می باشد که نسبت به فضای نورگیر حیاط خلوت (پاسیو)در آن طراحی و تعبیه می گردد.

به جرات می توان گفت سقف نورگیر حبابی تنها سقف آبند نورگیر است که می توان برای مکان هایی از قبیل سقف پاسیو وسقف استخر و هر مکانی که نیاز به سقف

نورگیر به کار برد. آبندی نورگیر حبابی توسط ایزوگام صورت می پذیرد  و هیچ گونه آبی را به داخل انتقال نخواهد داد و همانند پشت بام به ترمیم بلند مدت نیاز دارد.

در سقف نورگیر حبابی شما علاوه بر نورگیر بودن سقف شما دارای بازشو نیز می باشد.نورگیر حبابی دارای رنگ بندی متفاوت می باشد.

پایه فایبر گلاس نورگیر حبابی عایق حرارنی و صوتی بسیار مناسبی برای جلوگیری از انتقال صدا و حرارت به داخل و خارج سقف نورگیر می باشد.

سقف نورگیر حبابی بر روی سازه قوطی آهنی نصب می شود و تمامی پوشش  پاسیو توسط ایزگام ایزوله می شود تا سقف پاسیو به صورت کامل آبندی گردد.

با تماس با شرکت پوشش سقف مشاوره قیمت سقف پاسیو خود را از ما به صورت رایگان بخواهید.

شرکت پوشش سقف همچنین محصول جدیدی با نام بارانگیر و سایبان پلی کربناتی تولید کرده است که پوشش بسیار مناسبی برای پنجره و درب  می باشد.

( اشکال نورگیر حبابی انواع نورگیر حبابی بارانگیر-سایه بان بهتربن نورگیر پاسیو بهترین نورگیر حبابی بهترین-قیمت-نورگیر-حبابی پوشش پاسیو پوشش حبابی پوشش سقف پاسیو نورگیر حبابی پوشش سقف حبابی پوشش نورگیر پاسیو پوشش-نورگیر-حبابی تعمیر-نورگیر تعویض حباب نورگیر پاسیو تعویض-حباب تهران-نورگیر حباب-سقف سقف بازشو سقف حبابی سقف حبابی پاسیو سقف گنبدی سقف نورگیر سقف-بازشو-نورگیر سقف-حباب دار سقف-حبابدار سقف-نورگیر حبابی شکل نورگیر فروش نورگیر فروش-حباب قسمت-سقف حیاط خلوت قیمت سقف پاسیو قیمت سقف حبابی قیمت نورگیر قیمت نورگیر حبابی قیمت نورگیر حیاط خلوت قیمت نورگیر-سقفی نورگیر استخر نورگیر پاسیو نورگیر پشت بام نورگیر چیست نورگیر حبابی نورگیر حبابی (کوپل) نورگیر حبابی بازشو نورگیر حبابی برتر نورگیر حبابی پاسیو نورگیر حبابی در پاسیو نورگیر حبابی شرق تهران نورگیر حبابی غرب تهران نورگیر حیاط خلوت نورگیر ساختمان نورگیر سازان نورگیر سقف پاسیو نورگیر سقفی نورگیر کوپل نورگیر-آبند نورگیر-بازشو نورگیر-بالکن نورگیر-پاسیو-حبابی نورگیر-حبابدار نورگیر-حبابی-آبند نورگیر-حبابی-آلمانی نورگیر-حبابی-اندازه نورگیر-حبابی-تایوانی نورگیر-حبابی-تعویض نورگیر-حبابی-جنس خوب نورگیر-حبابی-رنگ بندی نورگیر-حبابی-سقف-پاسیو نورگیر-حبابی-سقفی نورگیر-حبابی-عایق نورگیر-حبابی-قیمت نورگیر-حبابی-قیمت-مناسب نورگیر-حبابی-نشکن نورگیر-سقف نورگیر-سقف-حبابی نورگیر-طلقی نورگیر-قیمت نورگیرحبابدار)

22 دیدگاه

 1. بازخورد: سقف خرپشته پاسیو – شرکت پوشش سقف

 2. بازخورد: سقف پاسیو – شرکت پوشش سقف

 3. بازخورد: قیمت نورگیر پاسیو – شرکت پوشش سقف

 4. بازخورد: قیمت نورگیر حبابی – شرکت پوشش سقف

 5. بازخورد: قیمت سقف حیاط خلوت – شرکت پوشش سقف

 6. بازخورد: نورگیر ساختمان – شرکت پوشش سقف

 7. بازخورد: نورگیر پاسیو – شرکت پوشش سقف

 8. بازخورد: نورگیر حبابی حیاط خلوت – شرکت پوشش سقف

 9. بازخورد: پروژه های پوشش سقف پاسیو – شرکت پوشش سقف

 10. بازخورد: نورگیر سقف پاسیو – شرکت پوشش سقف

 11. بازخورد: نورگیرحیاط خلو ت – شرکت پوشش سقف

 12. بازخورد: سقف نورگیر – شرکت پوشش سقف

 13. بازخورد: سقف پاسیو حبابی – شرکت پوشش سقف

 14. بازخورد: پوشش استخر – شرکت پوشش سقف

 15. بازخورد: سقف پاسیو نورگیر – شرکت پوشش سقف

 16. بازخورد: ابعاد نورگیر حبابی – شرکت پوشش سقف

 17. بازخورد: پوشش پاسیو – شرکت پوشش سقف

 18. بازخورد: تعویض حباب – شرکت پوشش سقف

 19. بازخورد: تعویض حباب شکسته – شرکت پوشش سقف

 20. بازخورد: قیمت پوشش پاسیو – شرکت پوشش سقف

 21. بازخورد: قوانین شهرداری سقف پاسیو – شرکت پوشش سقف

 22. بازخورد: سقف پاسیو طبقه اول – شرکت پوشش سقف

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme